نحوه برگزاری امتحانات نهایی خرداد 99 چگونه است؟

۲۴۶ بازديد

وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برای آموزش‌های نوین نیازمند معماری جدیدی هستیم؛ کرونا این فرصت را برای ما ایجاد کرد و ما را در این مسیر حرکت داد؛ ارائه آموزش‌های تلویزیونی، مقبولیت آموزش‌های مجازی از سوی جامعه را به دنبال داشته است و این جای بسی شکرگزاری است.

به نقل از ایلنا؛وی با بیان اینکه شبکه آموزش رتبه سوم در جذب مخاطب را در بین شبکه‌های مختف صدا و سیما به دست آورده است، گفت: این رتبه موضوع بسیار مهمی است زیرا مطالب ارائه شده در حیطه فهمیدن است.

حاجی‌میرزایی اضافه کرد: جامعه بدون مهارت نمی‌تواند ادامه حیات مطلوبی داشته باشد. لذا برای توسعه آموزش‌های مهارتی باید تلاش کرد تا ظرفیت‌های اقتصادی کشور نیز افزایش یابد.

وی گفت: هدف این دیدار قدردانی و سپاسگزاری به خاطر همراهی و همکاری دلسوزانه شما در امر ارایه آموزش‌هاست۰

مدیر شبکه آموزش نیز در این دیدار، اظهار کرد: هرچند برای راه‌اندازی یک برنامه تلویزیونی نیازمند حداقل دو ماه زمان هستیم تا برنامه را در قسمت‌های مختلف مطرح و مجوز بگیریم اما در این برهه از زمان، کاری جهادی کردیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی مدرسه مجازی در شبکه آموزش، افزود: در زمان آلودگی هوا و تعطیلی مدارس نیز چنین ایده‌ای مطرح شده بود.

احمدی افزادی ادامه داد: یک حرکت عظیم جهادی فرا زمانی در اسفند اتفاق افتاد؛ به طوری که روزانه ۸ ساعت برنامه را خالی کردیم تا آموزش‌های درسی جایگزین شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت موضوع تصمیم به زنده برگزار کردن آموزش‌ها گرفتیم، لذا در آغاز آموزش‌های زنده با مشکلاتی همراه بود که به مرور رفع شد.

مدیر شبکه آموزش افزود: در مجموع در بین دانش آموزان دوازده سال به بالا بیش از ۹۰ درصد بیننده داشته‌ایم براساس نظرسنجی‌ها در کل شبکه آموزش از نظر جذب مخاطب رتبه سوم را کسب کرد.

وی ادامه داد: شبکه آموزش تا امروز ۷ و نیم میلیون نفر بازدید کننده و ۲۳ میلیون بار بازدید داشته است همچنین ۲۷ میلیون دانلود از طرف شبکه‌های مختلف داشته است.

احمدی افزادی اضافه کرد: در خصوص برنامه آموزشی تا پایان سال ۹۹، تعداد ۸ هزار و ۸۰۶ کلاس آموزشی در شبکه آموزش خواهیم داشت.

در پایان وزیر آموزش و پرورش با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های شبکه آموزش تجلیل کرد.


تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.