اصلا چرا در اردوی عید شرکت کنیم؟

۲۴۵ بازديد
اردوی مطالعاتی نوروز، تعطیلات دوران طلایی برای تمام داوطلبانی است و افراد می‌توانند از این بازه زمانی برای مطالعه و جمع بندی دروس استفاده بهتری کنند. اردوی مطالعاتی نوروز، در تعطیلات عید نوروز فرصتی طلایی و تکرار نشدنی بخصوص برای دانش آموزان پیش دانشگاهی است که می‌توانند فارغ از کلاس و مدرسه به مرور و بازخوانی مباحث بپردازند.اردوی مطالعاتی نوروز، تعطیلات دوران طلایی برای تمام داوطلبانی است و افراد می‌توانند از این بازه زمانی برای مطالعه و جمع بندی دروس استفاده بهتری کنند. اردوی مطالعاتی نوروز، در تعطیلات عید نوروز فرصتی طلایی و تکرار نشدنی بخصوص برای دانش آموزان پیش دانشگاهی است که می‌توانند فارغ از کلاس و مدرسه به مرور و بازخوانی مباحث بپردازند.

اردوی عید یا اردوی نوروزی چه تفاوتی دارند؟

به نقل از آفتاب نیوز؛ چنانچه داوطلبی با تعهد بیشتر به اجرای برنامه ریزی مشاوری با تجربه در تعطیلات اقدام به مطالعه و جمعبندی دروس پایه و پیش یک نماید، می‌توان به طور قطع و تضمینی گفت که این داوطلب جهش بسیار خوبی در آزمون‌های بعد از عید خواهد داشت. از جمله مهمترین دلایلی که می‌تواند حضور در اردوی نوروزی را منطقی‌تر جلوه کند عبارتند از:

۱. مطالعه منابع درسی براساس برنامه زمانبندی شده و اختصاصی برای هر داوطلب
۲. رفع اشکالات دروس عمومی و اختصاصی توسط مدرسین حاضر در اردو‌ها
۳. ارائه مشاوره کنکور حرفه‌ای و کار بلد کنکوری در اردوی نوروز
۴. برگزاری آزمون‌های دروس عمومی و اختصاصی

«داشتن یک فضای درسی اختصاصی می‌تواند بر درک صحیح مطالب و میزان یادگیری کمک کند.» با همین تعریف ساده می‌توان به راحتی به ماهیت پانسیون مطالعاتی نوروز پی برد؛ اما برای داشتن تعریفی جامع تر، باید بگوییم: «این اصطلاح به معنای مکانی با دارا بودن شرایط خاص و استاندارد‌های لازم برای حداکثر بهره‌مندی از زمان جهت داشتن مطالعه مؤثر اطلاق می‌شود.» پس از دل این جمله می‌توان فهمید که هدف از برگزاری پانسیون نوروز باید در راستای ویژگی‌های آن استوار باشد.


هدف از حضور در پانسیون مطالعاتی نوروز چیست؟

هدف از برگزاری پانسیون نوروز، ایجاد بستر مناسب و حرفه‌ای مطالعاتی برای افزایش یادگیری، انگیزه و اعتماد به نفس دانش آموزان برای موفقیت در کنکور است.


اردوی عید یا اردوی نوروزی چه تفاوتی دارند؟

روز‌های نوروز می‌توانند به دلیل دید و بازدید‌های عیدانه باعث اتلاف وقت و عدم برنامه ریزی درست مطالعاتی از سوی دانش آموزان شود. به همین دلیل، پانسیون نوروز به منظور پشتیبانی از دانش آموزان در روز‌های نوروز ایجاد شده است. همچنین پانسیون‌های مطالعاتی ممکن است اهداف، زیرا را نیز به دنبال داشته باشند:

• برنامه ریزی صحیح مطالعاتی و آموزش نظم و انضباط
• افزایش خودباوری، انگیزه و اعتماد به نفس در روز‌های منتهی به کنکور
• جمع بندی دروس مطالعه شده و استخراج نکات کنکوری
• مشاوره درسی و تشخیص نقاط قوت و ضعف
• استفاده حداکثری از زمان در تعطیلات نوروز
• ایجاد اراده برای ترک عادات نامناسب (کار کردن با موبایل)

اطلاعات بیشتر را در اردو مطالعاتی نوروز 99 بخوانید
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.